Kinga i Mariusz – dwoje mieszczuchów, którzy pomysł „a może rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady” zrealizowali na swój sposób.

Sztuka kompromisu pomiędzy tym, czego byśmy chcieli, a tym, czym byliśmy związani (rodzina, firma) w naszym wydaniu oznaczała wybór miejsca nieco bliższego niż podnóże Tarnicy. Znaleźliśmy nasz kawałek ziemi w miejscu, gdzie blisko mamy zarówno do oblepionych gęstymi dzikimi lasami pagórków, jak i nieprzewidywalnej meandrującej rzeki.

Remontując i wykańczając stare zabudowania, które miały wkrótce stać się naszym domem,  szukaliśmy rozwiązań łączących w warstwie wizualnej tradycję wsi polskiej z nowoczesnym wzornictwem użytkowym. Nie chcieliśmy zadowalać się tym, co oferowały nam znane serwisy. Dużą część wyposażenia i dekoracji zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy sami.

Nieco później do naszej aktywności dołączyło tworzenie artykułów dla twórców – etykiet, nalepek, stempli.

Ponieważ zainteresowanie naszymi projektami rosło, zdecydowaliśmy się podzielić pomysłami z Wami.

W naszym sklepie znajdziecie szereg produktów dekoracyjnych, do domu, do biura, doskonałych pomysłów na prezenty. Część z nich to niepowtarzalne, ręcznie wykonane pojedyncze egzemplarze, część to indywidualizowane projekty, wykonane technikami maszynowymi.

Zapraszamy.